Psy

LORDSETT HEARTBREAKER

W domu zwany HIPUŚ.
Cudowny młody samiec o niezwykłym charakterze. Dominujący, z dużym poczuciem własnej wartości i własnym zdaniem. Wybredny arystokrata. Włada niepodzielnie naszym stadem. Uwielbia swojego Pana, Pani też może być. Stale patroluje teren, sprawdzając czy jego pozycji nie zagraża żaden inny samiec. Nasz piękny ulubieniec.

Metryczka

 

O: WINSOME URBAN COWBOY
M: LORDSETT BLUEBERRY MUFFIN

Link do rodowodu:
http://ingrus.net/pug/en/details/30651

Data urodzenia: 30.11.2020 r.
Hodowca: Katarzyna Książek

Oficjalne tytuły:
Mł Ch Polski, Ch Polski, Ch Rumunii
Posiadane badania:
PDE N/N, BOAS: 1

 

OPEN HEART VA BANK

Piękny trzyletni samiec importowany z Rosji, kupiony na współwłasność z Agą i Michałem. Mieszka z Agnieszką w hodowli Black Diamond & Pearl na pograniczu województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. W domu zwany Oskar. Chłopak o wyjątkowym usposobieniu, zrównoważony, przyjazny dla innych psów, zakochany w swojej Pani, jak to mówi Aga: „cycuś mamusi”.

Metryczka

 

O: WINSOME’S BLAQUE TUXEDO
M: OPEN HEART MILLION DOLLAR

Link do rodowodu:
http://ingrus.net/pug/en/details/27473

Data urodzenia: 24.03.2019 r.
Hodowca: Евгения Слюсарева

Oficjalne tytuły: Mł Ch Rosji, Mł Ch RKF, Ch Rosji, Ch RKF.
Posiadane badania:
PDE N/N, BOAS: 1

VERHOSAN DESSERT

Deserek był importowany z Ukrainy, przyjechał do nas w sierpniu 2018 roku, gdy miał prawie 9 miesięcy. Niezwykle przyjazny, łagodny samiec. To dzięki niemu uczyliśmy się sztuki handlingu, zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia na wystawach krajowych i zagranicznych. Zdobył tytuł Młodzieżowego Championa Polski i Championa Rumunii. Niestety po 15 miesiącu życia u Desera zaczęły się poważnie nasilać objawy syndromu BOAS. Został poddany zabiegowi korekty nosa i podniebienia, wykastrowany i wyeliminowany z hodowli, by nie ryzykować przenoszenia problemów oddechowych na potomstwo. Mieszka w Warszawie, jest ukochanym, jedynym pieskiem swoich właścicieli, którzy zaspokajają wszystkie jego potrzeby.

O: CASA BLANCA’S GO FOR THE GOLD
M: VERHOSAN HOTTIE

Data urodzenia: 17.12.2017 r.
Hodowca: Kurochkina Oksana

Oficjalne tytuły: Mł Ch Polski, CH. Rumunii